Menü Kapat

Büșra DÜZGÜN Hayatı

Çorumlu DÜZGÜN ve Kastamonu-Tosya’lı BÜYÜKYILMAZ ailelerinin ilk çocuğu olarak
05.04.1985 tarihinde İstanbulda dünyaya geldi.

İlk ve orta okulu Özel Acıbadem İstek Vakıflarında okudu. Lise öğrenimini Dragos Koleji’nde tamamladı. Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik
Tasarım bölümünde tamamlayarak Eskişehir Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği bölümünde eğitimine devam etti.
Ayrıca İngiltere’de Siyaset Bilimi Eğitimi gördü.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Siyaset Bilimleri ve Uluslararası İlişkiler bölümünde Yüksek Lisanseğitimi aldı.
Yarım asrı aşkın süredir Turizm, Denizcilik ve Lojistik alanlarında faaliyet göstermekte olan aile şirketinin yönetim kurulu başkan vekilliği görevini yürütmektedir.

Zaman Yönetimi ve Lider Yöneticilik alanlarında eğitimler alarak Milliyetçi Hareket Partisi 1. Bölge seçim koordinasyon merkezine bağlı olarak 2015 / 7 Haziran, 2015 / 1 Kasım, 2018 / 16 Nisan Referandum ve 2018 24 Haziran Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanı Seçimler’
inde partimizin organizasyonlarında çalışmalar yaptı.

Tema Vakfı’nın üyesi olmakla beraber Türkiye’nin çeşitli illerinde yapmış oldukları çalışmalara katkıda bulundu. Üyesi olduğu Hayvan Koruma Derneği’nin İstanbul’un çeşitli ilçelerinde yapmış olduğu faaliyetlerde yer aldı. Lösev’in İstanbul’da yapmış olduğu çalışmalarda grup liderleri ve organizasyon yöneticisi olarak katkıda bulundu.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçim’inde Kadıköy için Genç Milliyetçi bir bayan gözüyle DÜZGÜN yönetebilmeye A.Adayı oldu.